В ІС розповіли про особливості зброї, яку США планують надати Україні

Тимчук розповів про особливості протитанкових ракет Javelin.

Лідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук розповів про особливості зброї, яку США планують надати Україні. Про це йдеться в його повідомленні у Facebook щодо Javelin.

«Напередодні, будемо сподіватися, позитивного рішення США про надання нам летальної зброї, в українському інформпросторі відбувається якийсь феєричний цирк…Немає п’ятого покоління ПТРК. І четвертого теж. Їх на сьогодні у світі всього три. Javelin — це третє покоління. Дві головні фішки: принцип «вистрілив і забув» і можливість ураження броньованої цілі зверху (де найменша товщина броні)», — написав він.

Тимчук також зазначив, що в Україні на даний момент виробляють тільки протитанкові ракетні комплекси другого покоління (наприклад: «Стугна», «Корсар»).

«Сенс отримання Javelin ЗСУ — це принцип примусу росіян на Донбасі до виконання мінських угод. Якщо кожне ростовско-бурятське чмо буде розуміти, що не можна просто так виїхати на своєму уральському Т-72 і безкарно пошмалять в бік позицій ЗСУ, ці угоди, які перебувають у перманентній комі, дивись, і запрацюють», — написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство оборони США (Пентагон) попросило Білий дім надати Україні високотехнологічне протитанкове озброєння. Пропонований пакет допомоги включає протитанкові ракети Javelin вартістю близько 50 млн доларів.

джерело