Водіям повідомили про податок, який необхідно сплатити до кінця серпня

Відзначається, що в обов’язки фіз — і юросіб входить обов’язкова сплата транспортного податку.

Власникам автомобілів повідомили про податок на їхній транспортний засіб, який необхідно сплатити до кінця серпня 2017 року.

Об’єктами оподаткування для транспортного податку, відповідно до рішення Кабміну, виступають легкові машини, які були випущені не більше п’яти років тому, а їх середня ціна понад 375 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на початок січня 2017 звітного року. Так, сума податку становить 25 тис. грн в рік за кожне легкове авто, яке є об’єктом оподаткування з податку.

Відзначається, що в обов’язки фіз — і юросіб входить обов’язкова сплата транспортного податку. Крім того, платити податок повинні і нерезиденти, легкові автомобілі яких зареєстровані в Україні.

Що стосується юридичних осіб, то вказаний податок сплачується авансовими внесками щокварталу до кінця наступного за звітним кварталом місяця, і ці внески відображаються у податковій декларації за рік.

Для фізичних осіб податок сплачується протягом 60 днів з дня, коли фізособа отримала повідомлення про сплату. Повідомляється, що такі повідомлення платникам повинні були відправити на початку липня цього року, в результаті чого такий податок необхідно сплатити до кінця серпня цього року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *