В Японії виявили найнебезпечніших комах

Влада японського міста Сідзуока однойменної префектури заявили про виявлення в порту червоних вогненних мурах, що вважаються одними з найнебезпечніших у світі.

Понад 100 небезпечних комах були знайдені в понеділок в одному з контейнерів в порту Симідзу. Мурахи були тут же знищені. В даний час фахівці намагаються встановити, чи була в контейнері мурашина матка. Інформації про те, звідки і коли саме в японський порт прибув вантаж з небезпечними комахами, поки немає.

Випадки виявлення червоних вогненних мурах, які прибувають в країну в контейнерах почастішали з кінця весни цього року. Раніше червоні вогняні мурашки були виявлені в контейнері, який прибув в порт Нагоя з Китаю. У травні комахи були знайдені в порту Кобе, Токіо і на острові Кюсю. У липні японські медики зафіксували перший випадок укусу людини червоною вогненною мурахою.

Після укусу червоних вогненних мурах у більшості людей відзначаються почервоніння шкіри, пухирі і набряки. У деяких випадках можливі запаморочення і блювота. Найбільшу небезпеку цей вид мурах представляє для людей, схильних до алергії, так як їх укус може спровокувати реакції аж до анафілактичного шоку з можливим летальним результатом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *