Починайте кожен день з цього тексту, і ваше життя отримає новий сенс!

Принцип змін такий: спочатку ви повинні прийняти себе.

Якщо ви хочете змінити своє життя, ви повинні твердо вирішити це зробити!.

Принцип змін такий: спочатку ви повинні прийняти себе. Подивіться на свої недоліки зі сторони. Вашим дзеркалом будуть люди, які знаходяться поруч з вами. Якщо ви засуджуєте в оточуючих вас — значить це присутнє і в вас самих.

Після того, як ви приймете себе — ви почнете більш радісно дивитися на все, що відбувається навколо! У вас з’явиться впевненість у собі. Ви перестанете бути неспокійними, тому що почнете довіряти Всесвіту. У підсумку ви будете проживати усвідомлено кожну хвилину.

Ми підготували для вас текст,який потрібно читати щоранку, дивлячись у дзеркало! Ви побачитеся наскільки сильними будуть зміни!

Сьогодні, прокинувшись рано вранці, я раптом несподівано зрозумів(-а), що сьогоднішній день буде найкращим днем в моєму житті! І відкинувши всі сумніви, я вирішив(-а), що у мене сьогодні весь день буде свято! Сьогодні я вирішив(-а), що буду дякувати себе за те, яким дивовижним було моє життя: за всі мої перемоги і досягнення, натхнення і благословення, і, звичайно, за всі труднощі, які у мене були. Адже вони мене робили тільки сильніше.

І цей день я обов’язково проживу з високо піднятою головою і щасливим серцем. Я буду вдячний(-на) Богу за всі ті прості речі, які мене оточують: за вранішню росу, сонце, хмари, дерева, квіти і спів птахів.

Сьогодні я буду самим(-ой) уважною людиною на світі. Сьогодні я поділюся з вами своєю радістю з оточуючими мене людьми. Завдяки мені сьогодні хтось усміхнеться.

Я дам що-небудь незвичайне і добре для абсолютно незнайомої мені людини. І подарую самий щирий комплімент того, хто чомусь сумує. Я скажу дитині, що вона — абсолютно особливий чоловічок. А тієї єдиної, яку люблю — як сильно її люблю і як багато вона (він) значить у моєму житті.

Сьогодні я перестану турбуватися про те, чого немає у мене і буду дякувати Всесвіт за всі ті чарівні речі, які мене оточують в цьому світі. Я знаю і пам’ятаю, що занепокоєння — це всього лише марна трата дорогоцінного часу. Моя віра у власні сили і провидіння приведуть мене до моїх цілей.

І сьогодні вночі, перед тим, як йти спати, Я обов’язково вийду на вулицю, і подивлюся наверх — на нескінченне небо, усипане мільярдами зірок. І з благоговінням милуючись красою зірок і срібним диском місяця, Я буду дякувати Всесвіт за все це чарівництво навколо. І, вже вночі, поклавши голову на свою подушку, я буду вдячний(-на) світу за цей найкращий день у моєму житті. І спати Я буду сном щасливої дитини, яка з хвилюванням чекає завтрашній день.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *