Вся світська Москва на весіллі 20-річної дочки Михайла Турецького (фото) | PROSVIT

Вся світська Москва на весіллі 20-річної дочки Михайла Турецького (фото)

26 серпня Михайло Турецький видав 20-річну дочку Сарину заміж за її давнього коханого Торніке Церцвадзе. Свято вийшло пишним: на ньому зібралося величезна кількість гостей.


26 серпня Михайло Турецький видав 20-річну дочку Сарину заміж за Торніке Церцвадзе, передає prosvit.net.ua. Свято вийшло пишним: на ньому зібралося величезна кількість гостей (понад 600), в числі яких, звичайно, були і зірки. Зворушливі знімки з церемонії у себе в блогах опублікували Микола Басков, Тата Бондарчук, Галина Юдашкіна і багато інші селебріті.

Старша дочка подружжя Михайла Турецького і Ліани, Саріна, яку музикант з раннього дитинства виховував як рідну, вийшла заміж за свого 22-річного коханого Торніке Церцвадзе.

Закохані розписалися 18 серпня, а урочисту церемонію організували тижнем пізніше 26 числа. Для весілля був орендований величезний зал в московському торговому центрі «Європейський», який був прикрашений живими квітами і кришталевими підвісками.

Але гості милувалися здебільшого не оформленням приміщення, а неймовірно красивою нареченою в сукні від Валентина Юдашкіна.

Ведучим вечора став Андрій Малахов, а серед почесних гостей були помічені Володимир Мединський, Михайло Барщевський і Йосип Кобзон з дружиною Неллі.

Джерело Ukr.Media

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *