«Фантастичне виконання»: діти на Донбасі зворушили Порошенка гімном України

Президент України Петро Порошенко сьогодні відвідав Покровський Донецької області. Там він взяв участь у відкритті реконструйованої загальноосвітньої школи № 9. Маленькі школярі зустріли главу держави в вишиванках, душевно виконали державний гімн і продекламували вірш «Живи, Україно, живи для краси». Президент не зводив очей з дітей і заявив, що це було одне з кращих виконань, які він коли-небудь чув у своєму житті, передає prosvit.net.ua.

«Хотів їм подякувати і за цей вірш, і за це фантастичне виконання гімну. Як президент України, як громадянин, як патріот, пишаюся кожним виконанням гімну. Україна кардинально змінилася, в тому числі щодо своїх символів – прапора, герба і гімну. Можу вам щиро сказати, що те, що я сьогодні почув у Покровську, – це було одне з кращих виконань гімну, які я коли-небудь чув у своєму житті. Ви його фантастично виконували, ви відчули кожне слово. Саме з таких дітей виростають справжні українці. Дуже важливо, що таке виконання гімну ми маємо можливість чути саме тут, на Донбасі. Я щиро вітаю всіх вас з черговою перемогою у відродженні Донбасу… «, – сказав Петро Порошенко.

Президент також зазначив що, незважаючи на російську військову агресію, Україна і надалі буде інвестувати в знання, в виховання і навчання молодих поколінь.

«Я вірю, що наша країна витримає всі негаразди, адже її майбутнє в руках цих хлопчиків і дівчаток», – сказав він.

Джерело

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *