Україна не готова до вступу в НАТО, — Волкер

Спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер вважає, що Україна не готова вступити в НАТО, а Альянс не готовий її зараз прийняти

«Я дуже поважаю Україну, але я поки не вважаю, що Україна готова вступити в НАТО, а НАТО готове прийняти її в тій ситуації, яка зараз є».

За його словами, підготовка країни до вступу в Альянс займає багато часу. Волкер також підкреслив, що рішення про вступ до НАТО залишається за українською стороною.

«І США, і ЄС, і Росія — всі повинні зрозуміти, що Україна — це незалежна країна, і насправді ніхто не може сказати, коли Україна стане членом НАТО. Це повністю рішення України, але це не означає, що Україна близько до того, щоб отримати запрошення в НАТО», — сказав Волкер.

Він додав, що Україна не готова також до вступу в НАТО з точки зору безпеки.

Спецпредставник Держдепу США також повідомив, що міністр оборони США Джеймс Меттіс в ході свого візиту в Україну 23-24 серпня привіз військове обладнання для Збройних сил України.

«Я згоден з тим, що міністри оборони не приїжджають з порожніми руками. Міністр оборони привіз певне оборонне обладнання для української армії», — сказав він.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *