Як повернути витрачені на освіту гроші ?

Зробити це можна цілком законно, адже відповідні положення вже давно прописані у Податковому кодексі

Чого тільки не зроблять батьки, аби їх діти отримали вищу освіту. Навіть коли родина живе не заможно, все одно шукають можливість відправити хоча б на контракт. Проте не всі знають, що у законодавстві є кілька цікавих пунктів, за якими витрачені на навчання кошти можна повернути пише prosvit.net.ua.

Як пояснив адвокат Лаврентій Царук, мова йде про статтю 166 Податкового кодексу України, згідно якої українець, який отримує офіційну зарплату, має право на подібну компенсацію. Пояснює це просто: четверта частина прибутків перераховується власниками підприємств до державного бюджету.

З цих податків можна повернути необхідну суму протягом найближчого року, якщо ви витратили її на навчання дружини, дитини чи батька.

Необхідно обов’язкового зберігати кожну квитанцію, адже без них цей задум нічого не вартий. З цими документами слід звертатися у податкову, яка за кілька місяців перерахує все платнику.

«Важлива хитрість. Навчальний рік складається з чотирьох семестрів: два семестри в одному році і два — в іншому. Платити можна за весь рік, а можна попросити платити посеместрово. І це буде краще, тому що якщо заплатиш за весь рік, то повернуть лише половину, а інша половина згорить. Тому повертаються тільки витрати, які зробив попереднього року», — попередив юрист.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *