Главу Samsung суд засудив до п’яти років в’язниці

Прокуратура вимагала для Лі Чже Ена 12 років тюремного ув’язнення за звинуваченням у наданні і обіцянку надати близько 40 мільйонів доларів двом фондам, які очолювала Цой Сун Силь – подруга екс-президента країни.

 Главу компанії Samsung Лі Чже Ен суд у Південній Кореї засудив до п’яти років в’язниці.

Він визнаний винним у хабарництві, розтрати, приховування нелегальних доходів, нелегальному переказі коштів за кордон і лжесвідченні, повідомило агентство Ренхап.

Зокрема, суд вважає, що він виділив 6,38 мільйона доларів на екіпіровку і тренування з кінного спорту для дочки близької подруги екс-президента Пак Кин Хе.

Прокуратура вимагала для нього 12 річного тюремного ув’язнення за звинуваченням у наданні і обіцянку надати близько 40 мільйонів доларів двом фондам, які очолювала Цой Сун Силь – подруга екс-президента країни. Нібито цю обіцянку було зроблено в обмін на дозвіл провести злиття двох підрозділів компанії, що посилило його позиції в корпорації.

Як очікується, Лі Чже Ен буде оскаржувати це рішення.

Всього по цій справі були висунуті звинувачення в цілому проти 30 осіб, включаючи фактичного главу корпорації Samsung Лі Чже Ена. Пак Кин Хе була відсторонена від управління державою 10 березня конституційним судом. Вибори нового президента відбулися 9 травня, ним став Мун Чже Ін. У червні Цой була засуджена до трьох років в’язниці.

Ukr.Media

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *