Вечеря з Путіном вилізла боком для глави МЗС Німеччини, від нього вимагають пояснень | PROSVIT

Вечеря з Путіном вилізла боком для глави МЗС Німеччини, від нього вимагають пояснень

Німецькі політики хочуть з’ясувати, чи не обговорювалися під час вечері інтереси «Роснефти» і ослаблення санкцій ЄС проти Росії.

Главу МЗС Німеччини Зигмара Габріеля попросили дати роз’яснення з приводу вечері з президентом РФ Володимиром Путіним і колишнім канцлером ФРН Герхардом Шредером, який має посісти місце в наглядовій раді «Роснефти».

Як повідомляє Deutsche Welle, такі вимоги висунули у німецькій партії Союз-90 (зелені). При цьому зробити це від глави МЗС вимагають ще до вересневих виборів в бундестаг.

«Глава МЗС повинен розвіяти підозри в тому, що Шредер намагається використовувати його для просування інтересів Путіна і «Роснефти». Це стало б нечуваним афронтом для Євросоюзу і серйозною проблемою для Німеччини», — вважає співголова фракції «зелених» в парламенті Катрін Герінг-Еккардт.

Крім того, вона заявила, що Габріель повинен буде пояснити, які теми обговорював з Путіним під час вечері.

«Це аж ніяк не приватна справа, коли Шредер, будучи лобістом «Газпрому» і кандидатом в члени наглядової ради «Роснефти», організовує багатогодинну зустріч Габріеля з главою російської держави. Габріель повинен розповісти, які теми обговорював на цій зустрічі», — наголосила вона.

Як зазначається, першою чергою «зелені» хочуть з’ясувати, чи не обговорювалися під час вечері інтереси «Роснефти», газопровід Північний потік-2 і ослаблення санкцій ЄС проти Росії.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *