Великої війни не буде: через 10 років нас і так можна буде взяти голими руками

Останнім часом та частина українського народу, яка намагається хоча б якось більш менш відслідковувати актуальні новини, щось дуже сильно розпереживалася з приводу осінніх російсько-білоруських навчань.

То тут, то там у стрічках соціальних мереж все частіше проскакують різні думки про стрімке наближення великої війни. Про оксамитову окупацію Білорусі. Про те, що після навчань російські війська назад звідти вже ніколи не підуть, а самі навчання – ніщо інше як підготовка до реалізації майбутнього повномасштабного військового вторгнення в Україну з північного напрямку вже цієї осені.

Але насправді в найближчі часи і навіть найближчі роки боятися того скоріш за все зовсім не варто. На жаль, поки що такі побоювання є абсолютно безпідставними, бо починати проти нас повномасштабну тотальну війну і нести при цьому суттєві втрати у ворогів наразі немає особливої необхідності. Немає сенсів ризикувати.

Тотальне вторгнення і повномасштабна воєнна агресія – це те, що варто ще заслужити. Адже до неї вдаються вже тоді, коли всі наміри й плани окупувати чужі території малою кров’ю провалюються і не мають більше жодного сенсу. Коли інформаційна війна повністю програна і розраховувати на п’яту колону всередині країни, яку збираєшся захоплювати, вже не варто. Коли карти змінюються з ніг на голову і країна-здобич по-справжньому поступово перестає бути слабшою і у найближчому перспективному майбутньому може становити вже реальну небезпеку для державності вчорашнього агресора і окупанта.

За тенденціями ж нашого промислового розвитку та військового прогресу за три з половиною роки війни, а також досягнення «неймовірних успіхів» в інформаційній боротьбі на даний момент буквально ще років через 10 нас просто можна буде брати голими руками. Такі тенденції цілком влаштовують наших ворогів.

Тому станом на сьогодні росіянам поки що зовсім нікуди поспішати. Ніяка тотальна війна, ніяке повномасштабне військове вторгнення їм зараз не потрібні. І ще принаймні декілька років ми скоріш за все точно зможемо протягом серпня обурюватись, або ж захоплюватись військовим парадом до Дня Незалежності України.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *