Чи знаєш ти, що бабусі у церкві роблять це неспроста! (відео)

Часто, приходячи в церкву, ми бачимо бабусь, які не просто моляться, стоячи біля аналоя, а б’ють земні поклони, передає prosvit.net.ua. Молодих людей зазвичай подібна картина викликає здивування, адже молитися можна стоячи…

Але не всі знають, що «челобитье» — одна з популярних методик духовного просвітлення, яку практикують у багатьох релігіях.

Деякі люди марно недооцінюють цю техніку самовдосконалення. Буддисти вважають, що простягання допомагають позбутися від лицемірства і гордині.

Натомість людина отримує дар шани і поваги. На думку ченців, саме зарозумілість і гординя стає головною перепоною на шляху до духовного самовдосконалення.

Тому перше, що потрібно людині, почав практику простираний, — мати твердий намір викорінити гординю.

Як залишатися молодим

Метод буддійських простираний також ефективний для фізичного здоров’я. Часте биття чолом змушує кров рухатися швидше по великому колу кровообігу.

Особливо корисні простягання для шкіри обличчя. Багато жінок, практикували челобитье тривалий період, помітили, що з часом повертається колишній тонус шкіри обличчя, а дрібні дефекти зникають, як по чарівництву.

У цьому відео можна подивитися детальний майстер-клас з виконання практики простираний.

Кожну серію вправ необхідно виконувати не менше 15 разів. Здійснюючи простягання, потрібно пам’ятати, що один уклін, наповнений любов’ю і співчуттям, краще ста недбалих фізичних вправ!

Під час практики челобитья потрібно постаратися відчути радість і задоволення.

Тому намагайся зробити потрійний уклін: тілом, мовою (можна вимовляти молитву) і розумом.

Миру тобі і душевного спокою!

Джерело  Ukr.Media.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *