Чому жінкам важливо висипатись?

Доктор медичних наук і невролог Крістофер Вінтер вважає, що жінки, як правило, потребують додаткових 20 хвилин сну. Справа в тому, що жінки — істоти набагато більш складні, ніж чоловіки. Жіночий мозок влаштований складніше чоловічого і виконує одночасно безліч функцій.

Про те, що жінка потребує більш тривалого сну, говорить і Джим Хорн, директор Науково-дослідного центру сну університету Лафборо. Погодьтеся, ми більш дратівливі, ніж чоловіки, якщо не висипаємося. Недолік сну, як вважають в Центрі, має серйозні наслідки для психічного та фізичного здоров’я жінки.

Але зовсім не обов’язково бути жінкою, щоб мати підвищену потребу у відпочинку, адже на наш сон впливає безліч зовнішніх чинників. Жінки працюють в більш «багатозадачному» режимі: робота, діти, домашні справи, питання краси. Чоловіки (не всі, звичайно) частіше приходять додому просто відпочивати. Але це все стереотипи. А поки вчені досліджують необхідність уві сні для чоловіків і жінок в порівнянних життєвих ситуаціях, не варто переживати про те, як часто ви відкладаєте дзвінок будильника.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *