Всіх втопимо в Чорному морі! Там буде могила!

Жириновський пригрозив знищити центр ВМС в Очакові

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський в ефірі телеканалу «Росія 1» 11 серпня пригрозив знищити базу українського флоту в Очакові Миколаївської області, яку будують ВМС США, передає prosvit.net.ua.

«Нічого не буде побудовано! Втопимо, там буде могила! Це Очаків? Його брала російська армія! Всіх втопимо там, у Чорному морі! Український уряд знищимо! Це російська земля!» – заявив Жириновський.

У відповідь українська журналістка Яніна Соколовська зазначила, що «будь-які спроби когось десь втопити захлинуться у крові тих, хто збирається топити».

«Американці вже тут? Здохнуть ваші американці, і ви всі здохнете!» – сказав Жириновський.

7 серпня ВМС США повідомили, що будівельні частини військово-морських сил США зводять центр оперативного управління для українського флоту в Очакові Миколаївської області.

Відзначається, що американські батальйони знаходяться в Очакові з квітня 2017 року для встановлення контактів і отримання дозволів на роботи.

Крім оперативного центру ВМС України, військові США побудують ремонтну майстерню для катерів і контрольно-пропускні пункти на периметрі охорони бази.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *