Біля берегів Кувейту стався витік 35 тис. барелів нафти | PROSVIT

Біля берегів Кувейту стався витік 35 тис. барелів нафти

Близько 35 тис. бар. нафти витекло в море біля спільного родовища Кувейту і Саудівської Аравії в Перській затоці.

«Аварійні бригади все ще намагаються зупинити витік нафти поблизу південного району Рас-Аль-Цур в Кувейті», — повідомив агентству KUNA представник прес-служби Кувейтської нафтової компанії (KOC). Він додав, що бригади також зосереджують зусилля на захисті водозаборів біля північних і південних силових і водонасосних станцій в районі Рас-Аль-Цура. Представник прес-служби компанії зазначив, що в подальшому прилеглі пляжі також будуть очищені від наслідків нафтового витоку.

Агентство SPA повідомляло про те, що влада Кувейту оголосила «план управління кризою». У повідомленні агентства також вказується, що місцева влада заявила, що нафтова пляма не досягла берегів Кувейту.

За оцінками місцевих нафтових експертів, розлив нафти стався біля старого 50-кілометрового трубопроводу, що тягнеться в місто Рас-Аль-Хафджі. Нафта витекла в води поруч з масивним нафтовим комплексом, будівництвом якого займаються Кувейт і Саудівська Аравія. Проект оцінюється в $ 30 млрд. До нього також входить споруда нафтопереробного заводу, який щодня повинен буде переробляти 615 тис. бар. нафти.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *