Американці масово вмирають через наркотик, який в 50 разів сильніший за героїн

У минулому році в Америці щонайменше 59 тисяч людей загинули від наркотиків. Це більше, ніж число померлих в результаті автокатастроф або від СНІДу.

Однак у 2017 році число загиблих від наркотиків в США може подвоїтися в міру того, як смертельні штучні наркотики буквально переповнюють Америку.

Спочатку в США з’явився фентаніл, який в 50 разів сильніший за героїн, а потім карфентаніл, який використовується для усипляння слонів і в 10 тисяч разів сильніше, ніж морфін.

Однією краплі цієї речовини достатньо, щоб вбити людину.

Експерти відзначають, що на вулицях США почався «бум» на нові опіоїди, виготовлені в китайських і мексиканських лабораторіях.

Минулого тижня президент Дональд Трамп оголосив надзвичайну ситуацію в країні в частині протидії наркобізнесу, пообіцявши виділити додаткові ресурси для боротьби з ним.

У списку загиблих — чоловіки, жінки, маленькі діти, які просто торкнулися наркотиків або були в будинку наркоманів, підлітки, студенти і навіть пенсіонери.

Смерті зафіксовані і серед наркодилерів, які померли від вдихання токсичних речовин.

У четвер на лікарняному ліжку опинилися три медсестри, які втратили свідомість під час лікування пацієнта, що надійшов з передозуванням.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *