У Коблевому отруїлися 18 дітей з Києва

До лікарні з харчовим отруєнням потрапили 18 дітей із Києва, які відпочивали у Коблевому на Миколаївщині.

«З курортної зони відпочинку Коблевого надійшла інформація про груповий випадок захворювання дітей з ознаками харчового отруєння. За оперативними даними, за медичною допомогою звернулися 18 дітей з міста Києва віком 9-12 років, які відпочивали на одній із баз відпочинку в Коблевому».

Всі діти оперативно доправлені до інфекційного відділення Березанської центральної районної лікарні, де їм надано невідкладну медичну допомогу.

За попередніми висновками лікарів, у дітей діагностована ротавірусна інфекція. Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі стан хворих не важкий.

Керівництво області одразу взяло ситуацію на особистий контроль і у випадку погіршення стану хворих розглядало можливість їх перевезення до обласної інфекційної лікарні у місті Миколаєві.

Наразі відповідні служби встановлюють можливі причини того, що відбулося. За попередніми даними, надзвичайну ситуацію міг спровокувати стан води в басейні, де купалися діти.

За розпорядженням голови Миколаївської ОДА, протягом всього літнього періоду у Коблевому постійно чергують дві бригади швидкої допомоги і ще дві несуть чергування у Рибаківці та в інших курортних селищах на березі Чорного моря.

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *