Вчені з США виявили докази випадкового виникнення людини

Спростована головна причина еволюції людства.

Вчені Університету Джорджа Вашингтона в США зуміли навести аргументи того, що зміна клімату не була рушійною силою еволюції людини, передає Prosvit. Вони переконані, що виникнення стародавніх людей могло статися випадково. Стаття вчених опублікована в журналі Paleobiology.

Рід Homo, до якого належить сучасна людина, виник 2,5-2,8 мільйона років тому, коли стався спалах видоутворення. Тривалий час вважалося, що це стало можливим завдяки глобальній зміні клімату. При цьому зникали одні місця проживання і з’являлися інші, що провокувало виникнення нових видів. Проте дослідники з США змоделювали еволюційний розвиток життя на Землі без впливу зовнішніх чинників.

З’ясувалося, що в процесі еволюції спалаху видоутворення можуть відбуватися випадково, і за масштабами вони порівнянні з тієї, що призвела до появи людини. Вчені переконані, що рід Homo міг виникнути без участі кліматичних змін.

На думку вчених, майбутні дослідження повинні допомогти визначити точні причини виникнення певних людських рис, наприклад великого мозку.

джерело

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *