Нові подробиці НП в Єгипті: українці врятували від акул цілий пляж з туристами | PROSVIT

Нові подробиці НП в Єгипті: українці врятували від акул цілий пляж з туристами

Ужгородський підприємець витягнув дівчину з води, а київський рятувальник організував евакуацію людей

Стали відомі нові подробиці того, як двоє відважних українців нещодавно врятували в Єгипті багатьох туристів від акули-людожерки.

Нагадаємо, 5 серпня на курорті акула напала на 20-річну туристку з Австрії, але дівчину врятував ужгородський підприємець Михайло Волошин.

Ще один українець, київський рятувальник Юрій Білецький, який в цей момент перебував у відпустці і виявився на пляжі, організував евакуацію інших туристів пише prosvit.net.ua. Про те, як розвивалися події, «Сегодня» розповів син Михайла Волошина Сергій.

«Про всю цю історію я дізнався не від батька, а від брата. Все це сталося в самий перший день їх відпустки – батько поїхав туди з мамою і моїм братом. Він і написав мені, що їх мало не з’їла акула! Я думав, що це жарт, але виявилося, що акула таки була», – розповів нам Сергій.

«Хижачка плавала біля пірсу, двічі пропливла. Батько плавав неподалік, і коли почув крики дівчини (як потім з’ясувалося, вона була громадянкою Австрії), швидко, не замислюючись, кинувся на допомогу. Підпливши ближче, він побачив, що дівчина постраждала (за словами очевидців, вода навколо була закривавлена. – Авт.), але акули поруч уже не помітив. Батько підхопив постраждалу і доставив її на берег», – додав він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *