У голову НКРЕКП Вовка запустили черевик – подарунок від профспілок (ВІДЕО)

У голову НКРЕКП Дмитра Вовка під час засідання профспілкові активісти запустили черевика.

Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у Facebook активіст Павло Тихий.

«Профспілковий наступ» увірвався на засідання комісії та змусив її зупинити роботу, цим самим не дозволив прийняти рішення щодо абонплати за газ.

«Припиніть роботу комісії!», — вигукнув один із активістів і запустив у голову НКРЕКП черевика. Щоправда, у Вовка не влучив пише prosvit.net.ua. Утім, дії профспілок таки змусили його закрити сьогоднішнє засідання НКРЕКП.

Як раніше заявляли організатори акції «Профспілковий наступ», чиновники розуміють тільки мову сили, інакше важко було зупинити прийняття абонплати за газ.

«НКРЕКП не чує мільйонів українців, які вимагають не вводити абонплату за газ. Сьогодні понад тисяча представників профспілок та активісти із різних куточків країни вимагали не приймати цю постанову. Нам прийшлось іти на крайні дії і зупиняти хід засідання. Тільки так змогли зупинити прийняття рішення щодо абонплати і захистити українців», — заявив Олександр Кухарчук, член ради Всеукраїнської профспілки трудящих.

Сьогодні зранку понад тисяча представників профспілкових організацій та активістів із різних регіонів країни вийшли на акцію «Профспілковий наступ» до приміщення НКРЕКП з вимогою не приймати постанову щодо введення абонплати за газ. Після скандування гасел люди увірвались на засідання НКРЕКП і зупинили його. Сьогодні мало відбутись засідання НКРЕКП, на якому планувалось розглянути питання введення обов’язкової абонентської плати за газ.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *