Кінець боксерської кар’єри.Чим буде займатися Володимир Кличко?

3 серпня Володимир Кличко нарешті озвучив рішення, яке вболівальники, суперники і члени його команди чекали з квітня — з тих пір, як український екс-чемпіон світу програв Ентоні Джошуа.

До того моменту Кличко вже виповнився 41 рік, а його простий без боксу склав півтора року пише prosvit.net.ua. У передостанньому бою Володимир також зазнав поразки — у листопаді 2015 року Кличко-молодший поступився свою колекцію поясів і титулів Тайсону Ф’юрі.

Додайте сюди періодичні новини про те, що Володю підводить здоров’я (бій з Джошуа переносили через травми), і ви зрозумієте, чим керувався Кличко.

Ні, Володимир не водив за ніс, коли протягом трьох місяців визначався зі своїм майбутнім, — він дійсно роздумував над реваншем, який був неймовірно вигідний для нього у фінансовому плані. Але в підсумку вирішив на ринг вже не повертатися.

Мотиватор, промоутер, отельєр та фінансист

Два місяці тому в Німеччині сталася подія, яка в Україні залишилося непоміченим, але багато в чому визначило подальше майбутнє Кличко.

Володимир, зібравши на спеціальній церемонії в Гамбурзі 200 гостей з усього світу, представив свій новий бренд. Власне, у той момент Кличко перетворився в Klitschko.

Володимир тепер — бізнесмен, який управляє великою корпорацією, що складається з кількох фірм. По-перше, це Klitschko Ventures, яка займається консультуванням підприємств з усіх питань, що стосуються управління викликами та ризиками. Далі — Klitschko Management Group — маркетингова компанія в сфері спорту. Також у корпорації входить благодійний фонд Кличко, фан-клуб, музей досягнень, дизайн-готель » 11 Mirrors в Києві і, звичайно ж, промоутерська компанія K2 Promotions з відділеннями в Україні, США та Німеччини, яка представляє інтереси багатьох відомих боксерів, у тому числі «спадкоємця» Володимира, як часто називають Олександра Усика.

Про себе нинішньому Кличко каже так:

— Я вивчив іноземні мови, створив свій бізнес і об’єкти інтелектуальної власності. Я допомагав нужденним, став мотиватором, готельєром, менеджером, промоутером, фінансистом. Я став такою людиною, яким прагнув бути.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *